ELIT to wynajem autolawet w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Do Twojej dyspozycji oddajemy wyłącznie nowe pojazdy zakupione u polskich dealerów, które są regularnie serwisowane (również przed każdorazowym wynajmem) i zadbane, dzięki czemu zapewnią z jednej strony maksymalny komfort kierowcy, a z drugiej bezpieczny transport różnego rodzaju aut. 

Wynajem lawet gotowych do drogi

W naszej wypożyczalni lawet dbamy o regularną kontrolę stanu technicznego, oświetlenia oraz czystości wynajmowanych autolawet. Wszystkie posiadają ważne polisy ubezpieczeniowe i komplety dokumentów, dzięki czemu są do Twojej dyspozycji „od ręki” i możesz poruszać się nimi zarówno w obrębie naszego kraju, jak i w innych europejskich państwach.

Aby zapewnić Ci maksymalny komfort i bezpieczeństwo, wynajmujemy lawet wyposażone w niezbędny sprzęt – pasy, wyciągarki, dodatkowe najazdy i kable rozruchowe. Co więcej, oferujemy możliwość wynajmu autolawet z kierowcą, co wyróżnia nasze usługi na tle innych firm działających w Trójmieście. ELIT to komfort, bezpieczeństwo i profesjonalizm!

Zapraszamy do naszej wypożyczalni autolawet w Gdańsku!

Wypożyczenie autolawety jest możliwe po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji telefonicznej lub mailowej. Pojazd gotowy do drogi będzie czekać na Ciebie przy ul. Jednorożca 79A w Gdańsku (Osowa).

Oferujemy wynajem lawet krótko i długoterminowy w systemie dobowym, zapewniając kompleksowe usługi zarówno klientom prywatnym, jak i biznesowym. W przypadku dłuższego wynajmu istnieje możliwość negocjacji cen. Zapraszamy do kontaktu!

Jakie warunki należy spełnić, by wynająć autolawetę ?

W ELIT dbamy o to, aby wynajem lawet pozbawiony był wielu formalności, co pozwala naszym klientom na korzystanie z pojazdów „od ręki”. Niezbędne okażą się jedynie:

WYPOSAŻENIE NASZYCH AUTOLAWET

Decydując się na wynajem w naszej wypożyczalni autolawet, zyskujesz nowoczesne pojazdy. Do ich podstawowego wyposażenia zaliczamy

3D048086-B5E1-49F0-9917-10F2C8EAA3EF

Przyczepa laweta do transportu aut

Przyczepa Temared DMC 2.5t

długość najazdu 4.5m

cena

24h-100zl

w zestawie komplet pasów na cztery koła.

D49122FF-A1DE-4F08-9644-1DB40551662D

Iveco Daily

Cena
12h-200zł
24h-300zł

6ED4CC9F-A1E4-4729-BC8A-F81DCFE29A88

Fiat Ducato

12h-200zł
24h-300zł