ELIT to uznana w Trójmieście wypożyczalnia autolawet i samochodów, która oferuje swoje usługi klientom z Gdańska, Gdyni oraz Sopotu. Zapewniamy dostęp do nowoczesnych, sprawnych technicznie i zadbanych pojazdów, obsługując zarówno klientów prywatnych, jak i właścicieli firm. Sprawdź naszą ofertę i wynajmij auto na krótki lub długi termin!

Wynajem samochodów i autolawet dla najbardziej wymagających klientów

W skład naszej floty wchodzą wyłącznie nowe pojazdy, które zapewnią Ci komfort i bezpieczeństwo jazdy nawet na najdłuższych trasach. Dbając o regularne serwisy i kontrole techniczne, a także aktualność polis ubezpieczeniowych, jesteśmy w stanie zapewnić wynajem samochodów osobowych i dostawczych w 100% sprawnych, czystych i gotowych do jazdy. Przed każdą usługą dokładnie sprawdzamy pojazd i tankujemy go do pełna, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

ELIT to również wypożyczalnia autolawet w Gdańsku. Oferujemy wynajem lawet wraz z niezbędnym sprzętem do bezpiecznego transportu aut, jak pasy, wyciągarki, dodatkowe najazdy czy kable rozruchowe. 

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

ELIT to profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz elastyczna oferta. Zapewniamy wynajem samochodów i lawet krótko- oraz długoterminowy, dostosowując się do potrzeb osób fizycznych oraz firm. Zapewniamy przy tym atrakcyjne warunki współpracy i kompleksowe doradztwo.

Zapraszamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią samochodów i autolawet klientów z Gdańska, Gdyni i Sopotu – rezerwacji możesz dokonać telefonicznie lub mailowo. Jesteśmy do dyspozycji w godzinach 08.00 -22.00 przez 7 dni w tygodniu!